Belka
Wtorek, 24 Marca 2026   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

We Włodawie drogowcy nie próżnują

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Prace remontowe na ulicy Spokojnej we Włodawie powoli dobiegają końca. Równolegle trwa wymiana nawierzchni na ulicy Łęckiej i Wokulskiego. Już wkrótce drogowcy pojawią się również na ulicy Sanguszki. Wcześniej zakończyła się budowa ciągu pieszo - rowerowego na ulicy Sierpińskiego i Mostowej.

Pełna treść wiadomości na: tag:podlasie24.pl/atom/aktualnosci/4395b
podlasie24.pl, Źródło artykułu: podlasie24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat łosicki – powiat w województwie mazowieckim z siedziba w Łosicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki i Stara Kornica, zajmując powierzchnię 771,77 km².

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy „Podlaski Przełom Bugu”, rezerwaty przyrody (Zabuże i Kózki), 18 użytków ekologicznych, 84 pomniki przyrody oraz Obszary Chronionego Krajobrazu (Dolina Dolnego Bugu, Dolina Liwca, Ostoja Nadbużańska).

    Do zabytków zaliczane są: Klasycystyczny dwór w Toporowie, Neogotycki dwór w Chotyczach, Kościół parafialny p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Huszlewie, kościół parafialny p.w. św. Stanisława Biskupa w Sarnakach, stary browar z 2. połowy XIX w., Dwór w Krasnej, Eklektyczny dwór w zespole dworskim w Dziadkowskich oraz neogotycki kościół parafialny pw. św. Zygmunta wybudowany w latach 1906-1909, dawny klasztor księży komunistówz pierwszej poł. XIX w.czy cmentarz żydowski w stolicy powiatu.

    Przez powiat przebiega droga krajowa nr 19.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola