Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ciężarówka wpadła w poślizg. Kierowca trafił...

Data dodania: 2018-12-18
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na trasie Kownaciska – Przygody w powiecie siedleckim. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, ciężarówka częściowo znalazła si&#... więcej »
 
 

Wigilia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Miedznie

Data dodania: 2018-12-18
Łzy wzruszenia, wspólne kolędowanie, czas dzielenia się opłatkiem – tak można podsumować tradycyjne już spotkanie przedświąteczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mie... więcej »
 
 

Kolędowanie pod chmurką w Cegłowie

Data dodania: 2018-12-18
23 grudnia od godziny 16.:00 na Targowisku w Cegłowie odbędzie się kolejna edycja „Kolędowania pod chmurką” oraz Kiermasz Bożonarodzeniowy. więcej »
 
 

Spotkanie przedświąteczne w mieszkańców gminy...

Data dodania: 2018-12-18
Już za kilka dni Święta Bożego Narodzenia. W niedzielę 16 grudnia w sali sportowej szkoły podstawowej w Komarówce Podlaskiej odbyło się spotkanie przedświąteczne z mieszka&... więcej »
 
 

Zmiany w radzie nadzorczej ZUO

Data dodania: 2018-12-18
Prezydent Siedlec Andrzej Sitnik odwołał trzech członków rady nadzorczej spółki Zakład Utylizacji Odpadów: Krzysztofa Dębińskiego, Cezarego Starczewskiego oraz przewodnicz... więcej »
 
 

Życzenia dla i od nowych władz Siedlec

Data dodania: 2018-12-18
Betlejemskie Światło Pokoju od harcerzy z hufca „Podlasie”, kolędy od Chóru Miasta Siedlce, wiele dobrych słów od przedstawicieli współpracujących z samorządem in... więcej »
 
 

Klub Seniora w Rzeczycy

Data dodania: 2018-12-18
W styczniu 2016 roku w podmiędzyrzeckiej Rzeczycy rozpoczął swoją działalność Klub Seniora. Mieści się on w pomieszczeniach miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. ... więcej »
 
 

Święty Mikołaj odwiedził przedszkolaków z Kotunia

Data dodania: 2018-12-18
Przedszkole Publiczne w Kotuniu odwiedził 18 grudnia św. Mikołaj. Dzieci otrzymały od niego upominki. Za nim jednak to nastąpiło, wzięły udział przed publicznością w przedstaw... więcej »
 
 

Orszak Trzech Króli w Janowie Podlaskim

Data dodania: 2018-12-18
6 stycznia Kościół obchodzi uroczystość Objawienia Pańskiego, która w naszym kraju znana jest pod nazwą Trzech Króli. Tego dnia, w Janowie Podlaskim, podobnie jak w wielu innych m... więcej »
 
 

Podwyżka cen śmieci na terenie miasta i gminy Łosice

Data dodania: 2018-12-18
Z 6 złotych na 8 za segregowane, a z 11 na 18 za zmieszane. Mieszkańców miasta i gminy Łosice od nowego roku czeka podwyżka cen śmieci. Decyzję w tej sprawie podjęli radni na sesji 14 grud... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1075
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łosicki – powiat w województwie mazowieckim z siedziba w Łosicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki i Stara Kornica, zajmując powierzchnię 771,77 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy „Podlaski Przełom Bugu”, rezerwaty przyrody (Zabuże i Kózki), 18 użytków ekologicznych, 84 pomniki przyrody oraz Obszary Chronionego Krajobrazu (Dolina Dolnego Bugu, Dolina Liwca, Ostoja Nadbużańska).

  Do zabytków zaliczane są: Klasycystyczny dwór w Toporowie, Neogotycki dwór w Chotyczach, Kościół parafialny p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Huszlewie, kościół parafialny p.w. św. Stanisława Biskupa w Sarnakach, stary browar z 2. połowy XIX w., Dwór w Krasnej, Eklektyczny dwór w zespole dworskim w Dziadkowskich oraz neogotycki kościół parafialny pw. św. Zygmunta wybudowany w latach 1906-1909, dawny klasztor księży komunistówz pierwszej poł. XIX w.czy cmentarz żydowski w stolicy powiatu.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 19.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola