Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

W gminach Grębków, Korytnica i Liw bez zmian

Data dodania: 2018-10-22
Według docierających do nas nieoficjalnych informacji drugiej tury wyborów nie będzie w trzech gminach powiatu węgrowskiego – Grębków, Korytnica i Liw. W każdej z gmin dotychczasow... więcej »
 
 

Nie mieli kontrkandydatów

Data dodania: 2018-10-22
W gminie Miastków Kościelny z poparciem 81,4 % wygrał dotychczasowy wójt Jerzy Jaroń startujący z własnego komitetu wyborczego. W gminie Garwolin natomiast dotychczasowy wójt Marcin Ko... więcej »
 
 

Będzie druga tura w Drohiczynie

Data dodania: 2018-10-22
W Drohiczynie będzie druga tura wyborów samorządowych. Zmierzą się w niej Wojciech Borzym i Mirosław Krasowski. więcej »
 
 

Międzyrzec Podlaski: Cząstkowe wyniki głosowania...

Data dodania: 2018-10-22
Według nieoficjalnych wyników głosowania na burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski prowadzi obecny włodarz Zbigniew Kot. więcej »
 
 

Biała Podlaska: Stefaniuk i Litwiniuk zmierzą się...

Data dodania: 2018-10-22
Obecny prezydent Białej Podlaskiej i były wiceprezydent uzyskali dwa najlepsze wyniki w wyborach samorządowych i zmierzą się w II turze. W głosowaniu 21 października Dariusz Stefaniuk zdobył... więcej »
 
 

Siemiatycze: Drużyna Siniakowicza bierze wszystko

Data dodania: 2018-10-22
Z napływających do naszej redakcji nieoficjalnych informacji wynika, że wszystkie miejsca w Radzie Miasta Siemiatycze mogą zostać obsadzone przez radnych z listy Komitet Wyborczy Wyborców Dla Siemia... więcej »
 
 

Paweł Kazimierski wójtem Gminy Leśna Podlaska

Data dodania: 2018-10-22
W tegorocznych wyborach samorządowych o fotel wójta Gminy Leśna Podlaska ubiegał się tylko jeden kandydat - Paweł Kazimierski. Uzyskał 81% głosów i tym samym został włod... więcej »
 
 

Międzyrzec Podlaski: Cząstkowe wyniki wyborów na...

Data dodania: 2018-10-22
Komisje wyborcze liczą głosy, a wszyscy z niecierpliwością oczekują na wyniki wyborów samorządowych. Mamy pierwsze dane dotyczące wyborów na burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego. więcej »
 
 

Prawo i Sprawiedliwość z największym poparciem w...

Data dodania: 2018-10-21
Według badań sondażowych przeprowadzonych dla TVP, TVN i POLSAT przez IPSOS w wyborach do sejmiku województwa lubelskiego najwięcej głosów zebrali kandydaci Prawa i Sprawiedliwości - 34... więcej »
 
 

Łuków: Zaczyna się liczenie głosów

Data dodania: 2018-10-21
O godzinie 21.00 zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych. Lokale wyborcze zostały zamknięte. Ale na wyniki będziemy musieli jeszcze czekać. Liczenie głosów dopier... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 973
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łosicki – powiat w województwie mazowieckim z siedziba w Łosicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki i Stara Kornica, zajmując powierzchnię 771,77 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy „Podlaski Przełom Bugu”, rezerwaty przyrody (Zabuże i Kózki), 18 użytków ekologicznych, 84 pomniki przyrody oraz Obszary Chronionego Krajobrazu (Dolina Dolnego Bugu, Dolina Liwca, Ostoja Nadbużańska).

  Do zabytków zaliczane są: Klasycystyczny dwór w Toporowie, Neogotycki dwór w Chotyczach, Kościół parafialny p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Huszlewie, kościół parafialny p.w. św. Stanisława Biskupa w Sarnakach, stary browar z 2. połowy XIX w., Dwór w Krasnej, Eklektyczny dwór w zespole dworskim w Dziadkowskich oraz neogotycki kościół parafialny pw. św. Zygmunta wybudowany w latach 1906-1909, dawny klasztor księży komunistówz pierwszej poł. XIX w.czy cmentarz żydowski w stolicy powiatu.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 19.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola