Belka
Niedziela, 24 Października 2021   imieniny: Marty, Marcina, Rafała
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ŚWIĘTO RODZINY w Trzciance

Data publikacji: 2019-04-24, Data modyfikacji: 2019-04-24
A A AWydrukDrukuj  
 
18 maja 2019 roku organizujemy w Trzciance (gmina Wilga) ŚWIĘTO RODZINY w ramach, którego odbędzie II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ i Bieg RUN FOR UNITY. Zwracamy się z ogromną prośbą o objęcie Patronatem Medialnym tej imprezy oraz udzielenie wsparcia w formie promocji całego wydarzenia. Fundacja PODAJ DOBRO powstała w 2010 r. Od czterech lat zajmuje się wychowankami przygotowującymi się do usamodzielnienia. Projekty takie jak: wakacyjny turnus programu 7 Kolorów w 2016 roku, Mistrzostwa Podkarpacia Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Nożnej w 2017 roku czy I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ 2018 r. są poszukiwaniem sposobu motywacji dla tej młodzieży do podejmowania wysiłku, systematycznej pracy, kształtowania charakteru i samodyscypliny - cech tak bardzo potrzebnych do odnalezienia się w dorosłym życiu. Impreza ta spotkała się z życzliwością władz. Prezydent RP Andrzej Duda zadeklarował ufundowanie pucharów dla najmłodszych uczestników biegu. Minister Sportu i Minister Rodziny objęli imprezę honorowym patronatem. W organizację włączyło się Starostwo Powiatowe w Garwolinie i Gmina Wilga oraz wiele organizacji pozarządowych, co przyczynia się do integrowania środowiska lokalnego we wspólnym działaniu. W ramach imprezy, oprócz biegu przełajowego, planujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: pokazy straży pożarnej, parada motocykli, grę terenową, występ Szymona Chodynieckiego i zespołu Hakuna Matata. Za włączenie się we współtworzenie tej imprezy i jej wsparcie z góry dziękujemy. Z wyrazami szacunku w imieniu Komitetu Organizacyjnego Prezes Zarządu Teresa

Pełna treść wiadomości na: tag:podlasie24.pl/atom/aktualnosci/49b3f
podlasie24.pl, Źródło artykułu: podlasie24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łosicki – powiat w województwie mazowieckim z siedziba w Łosicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki i Stara Kornica, zajmując powierzchnię 771,77 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy „Podlaski Przełom Bugu”, rezerwaty przyrody (Zabuże i Kózki), 18 użytków ekologicznych, 84 pomniki przyrody oraz Obszary Chronionego Krajobrazu (Dolina Dolnego Bugu, Dolina Liwca, Ostoja Nadbużańska).

  Do zabytków zaliczane są: Klasycystyczny dwór w Toporowie, Neogotycki dwór w Chotyczach, Kościół parafialny p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Huszlewie, kościół parafialny p.w. św. Stanisława Biskupa w Sarnakach, stary browar z 2. połowy XIX w., Dwór w Krasnej, Eklektyczny dwór w zespole dworskim w Dziadkowskich oraz neogotycki kościół parafialny pw. św. Zygmunta wybudowany w latach 1906-1909, dawny klasztor księży komunistówz pierwszej poł. XIX w.czy cmentarz żydowski w stolicy powiatu.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 19.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola