Belka
Niedziela, 24 Października 2021   imieniny: Marty, Marcina, Rafała
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Białej Podlaskiej

Data publikacji: 2019-05-08, Data modyfikacji: 2019-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
- Będzie więcej pieniędzy niż to było przedstawione. Bo potrafimy rządzić i to w dodatku uczciwie - tymi słowami Jarosław Kaczyński, prezes PiS zwracał się do zgromadzonych podczas spotkania w Białej Podlaskiej. Wczoraj, 7 maja do Białej Podlaskiej przyjechał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Spotkanie było związane ze zbliżającymi się wyborami do europarlamentu. Podczas spotkania Prezes PiS tłumaczył jak ważne są nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego, zachęcając do oddawania głosów na Prawo i Sprawiedliwość. – Jeśli chodzi o rządzenie to najważniejszy jest przyzwoity, uczciwy charakter. I my ten charakter mamy. Dobrze by było, nie dla nas, choć w opozycji pod pewnymi względami jest milej, ale dla Polski, żebyśmy rządzili nadal. – wyjaśniał prezes PiS. Jak zaznaczył prezes, Jarosław Kaczyński, w Europie jak i w Polsce właśnie rozpoczyna się ten bieg do władzy. Najpierw w wyborach do europarlamentu, a następnie w wyborach do sejmu i wyborach prezydenckich w przyszłym roku. – Jest szansa, że ten dosyć stabilny twór, ale nie w dobrym znaczeniu, jakim jest Parlament Europejski, może się zmienić. Przynajmniej w tym stopniu, że ta koalicja, która tam rządzi od kilku kadencji i paraliżuje normalną działalność tego parlamentu nie będzie już miała większości. – powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS. Europejscy Reformatorzy i Konserwatyści to formacja, którą tworzą między innymi europosłowie PiS. Jak zaznaczył Jarosław Kaczyński są partie, które mają szansę wejść do parlamentu i chcą w tej formacji uczestniczyć. – I nie ma co dawać nadziei tym, którzy chcą Polskę cofnąć, żeby było jak było.- dodał prezes PiS. Podczas spotkania Jarosław Kaczyński, promował kandydatkę do PE z listy Prawa i Sprawiedliwości z województwa lubelskiego, Elżbietę Kruk. – Będzie potrafiła walczyć o interesy ziemi lubelskiej. Kryzys UE i naszej cywilizacji to jest kryzys duchowy. A w sferze kultury, Elżbieta Kruk wyspecjalizowała się w swojej działalności parlamentarnej. Była przewodniczącą komisji kultury. – wyjaśnił Kaczyński. ICH/Biała Podlaska

Pełna treść wiadomości na: tag:podlasie24.pl/atom/aktualnosci/49ffa
podlasie24.pl, Źródło artykułu: podlasie24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łosicki – powiat w województwie mazowieckim z siedziba w Łosicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki i Stara Kornica, zajmując powierzchnię 771,77 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy „Podlaski Przełom Bugu”, rezerwaty przyrody (Zabuże i Kózki), 18 użytków ekologicznych, 84 pomniki przyrody oraz Obszary Chronionego Krajobrazu (Dolina Dolnego Bugu, Dolina Liwca, Ostoja Nadbużańska).

  Do zabytków zaliczane są: Klasycystyczny dwór w Toporowie, Neogotycki dwór w Chotyczach, Kościół parafialny p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Huszlewie, kościół parafialny p.w. św. Stanisława Biskupa w Sarnakach, stary browar z 2. połowy XIX w., Dwór w Krasnej, Eklektyczny dwór w zespole dworskim w Dziadkowskich oraz neogotycki kościół parafialny pw. św. Zygmunta wybudowany w latach 1906-1909, dawny klasztor księży komunistówz pierwszej poł. XIX w.czy cmentarz żydowski w stolicy powiatu.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 19.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola